Contact

Wil je meer info, ben je benieuwd naar beschikbaarheid van onze bands, of heb je andere vragen? Neem dan telefonisch contact met ons op via 085 - 043 22 20 (maandag t/m vrijdag van 09.30-17.30) of via onderstaand contactformulier. Ons algemene mail-adres is info@liveandbooking.nl.

Je ontvangt na het verzenden van het contactformulier een ontvangstbevestiging in de mailbox van het opgegeven mailadres. Mocht dit niet het geval zijn, dan raden wij aan het formulier opnieuw te versturen. Mogelijk zijn dan niet alle velden (juist) ingevuld.

Contactformulier

Contact Gegevens


Contact

info@liveandbooking.nl
085 – 043 22 20

Bezoekadres

Verlengde Noordkade 14
5462 EH Veghel

Teun Zwaans
Teun Zwaans
teun@liveandbooking.nl
Boekingen / management
Susan Exterkate
Susan Exterkate
susan@liveandbooking.nl
Boekingen
Rien Somers
Rien Somers
rien@liveandbooking.nl
Boekingen / management / events
Danny van den Bos
Danny van den Bos
danny@liveandbooking.nl
Advancing
Martijn Bosma
Martijn Bosma
martijn@liveandbooking.nl
Boekingen
Kevin van Heeswijk
Kevin van Heeswijk
kevin@liveandbooking.nl
Boekingen
Alexander Hoogenkamp
Alexander Hoogenkamp
alexander@liveandbooking.nl
Boekingen
Elske Engel-Muller
Elske Engel-Muller
admin@liveandbooking.nl
Administratie
Wouter van Dijke
Wouter van Dijke
admin@liveandbooking.nl
Financien