Contact

Wil je meer info, ben je benieuwd naar beschikbaarheid van onze bands, of heb je andere vragen? Neem dan via onderstaand formulier contact met ons op! Ons algemene mail-adres is info@liveandbooking.nl.

Je ontvangt na het verzenden van het contactformulier een ontvangstbevestiging in de mailbox van het opgegeven mailadres. Mocht dit niet het geval zijn, dan raden wij aan het formilier opnieuw te versturen. Mogelijk zijn dan niet alle velden (juist) ingevuld.

Contactformulier

Contact Gegevens


Postadres

Postbus 48
5473 ZG Heeswijk-Dinther

Bezoekadres

Avensteinstraat 10
5473 NAHeeswijk-Dinther

Teun Zwaans
Teun Zwaans
teun@liveandbooking.nl
Boeker
Susan Exterkate
Susan Exterkate
susan@liveandbooking.nl
Boeker
Rien Somers
Rien Somers
rien@liveandbooking.nl
Boeker / manager
Danny van den Bos
Danny van den Bos
danny@liveandbooking.nl
Backoffice
Martijn Bosma
Martijn Bosma
martijn@liveandbooking.nl
Boeker
Alexander Hoogenkamp
Alexander Hoogenkamp
alexander@liveandbooking.nl
Boeker